Winx Club členky

Winx Club členky

Nejspíš už naše oblíbené víly není potřeba představovat, protože je určitě moc dobře znáš, ale pro ty, kteří se s nimi teprve chtějí seznámit…tady jsou:

Bloom

Snad nejdůležitější z celé skupiny. Bloom je vílou Dračího ohně, což ji dělá nejmocnější z celé skupiny. Nosí v sobě Dračí oheň, esenci, s jejíž pomocí se schopna porazit zlé čarodějnice. Zároveň má také intuitivní schopnost vycítit nebezpečí, což se mnohdy Winx Club velice hodí.

Bloom byla původně obyčejná pozemská holka, která ale jednoho dne zjistí, že ve skutečnosti vůbec není tak obyčejná. Svými pozemskými rodiči byla totiž adoptována. Díky svým snům zjistí, že je princeznou ztracené planety Domino, kde měla být strážkyní pokladu – Dračího ducha, což je nejsilnější esence Magické dimenze.

Bloom dokáže být pěkně paličatá, což je někdy až na škodu. Je ale velmi odvážná, umí odvahu probouzet i v jiných a nikdy se nevzdává. Své přátele by nikdy nezradila a raději by se sama zřekla i toho, po čem nejvíce touží, pokud by tím ranila své přátele. Bloom je veselá a ve Winx Club  se neustále snaží udržovat dobrou náladu. Na rozdíl od ostatních víl, nedbá tolik na svůj vzhled a módní trendy, ale s tím jí velice ráda pomáhá Stella.

 

Stella

Druhou vílou a členkou Winx Club, kterou si zamiluješ je Stella, víla Zářícího slunce. Stella čerpá svou energii přímo ze Slunce. Ve škole patří mezi průměrné žáky, ale v čem je opravdu dobrá je gymnastika a cvičení. Často a ráda cvičí, aby byla krásná a zdravá.

Stella je princeznou planety Solarie, místa, kde vše září zlatavými barvami a lidé jsou tu k sobě milí a přátelští. Pochází z rozvedené rodiny. Její otec se znovu oženil a Stella svou macechu zrovna dvakrát nemusí. Byla by šťastná, kdyby se její rodiče k sobě vrátili, tajně doufá, že by jako víla Zářícího slunce mohla mezi nimi znova zažehnout jiskru. Stella a Bloom jsou nejlepší kamarádky. Stella je veselá, srdečná a velká optimistka, což způsobuje, že občas lehkovážná a svět příliš neřeší. Na druhou stranu je ale díky své kráse a posedlosti trendy trošku marnivá. Umí svým vílím kamarádkám radit v oblékání, make-upu a účesech, protože je v tomhle ohledu rozhodně nejzkušenější, ale také někdy staví svůj vzhled nad boje se zlými silami. Je z celého Winx Club nejkrásnější, čehož umí patřičně využít. Je ráda středem pozornosti. Ráda rozhazuje peníze, aby získala vše co chce, což občas působí neshody s Bloom, která se s výdaji drží spíše při zemi.

 

Flora

Flora je přírodní víla, svou energii čerpá z rostlin a květin. Má rozsáhlé znalosti bylin, takže je mistryní v míchání lektvarů. Flora pochází z planety Lynphea, mírumilovné planety, kde lidé vychutnávají život, velebí květiny a přírodu. Tato planeta je z celé Magické říše nejkrásnější. Flora je sice nejmladší členkou Winx Club, ale chová se z členek nejdospěleji. Urovnává spory mezi svými vílími kamarádkami a ví, kdy má cenu bojovat, a kdy je naopak lepší se vzdát. Flora je plachá, velice laskavá a pilná. Sice není příliš cílevědomá, ale vše dělá vždy na 100 %. Ráda má kolem sebe pořádek a čistotu. Flora oplývá trpělivostí a je skromná. Jedinou její marnivou stránkou jsou parfémy. Vzhledem k tomu, že je velmi přírodně založená, nelpí na hmotných věcech ani na penězích.

 

 

 

Musa

Musa je vílou hudby. Svou energii čerpá z hudby, kterou hraje. Má skvělé oko pro detaily i jejich vnímání, proto je expertkou na řešení záhad všech druhů. Musa je svým původem z planety Melodie, kde lidé nade vše milují hudbu a je to také téměř to jediné, co znají. Není z urozeného rodu, jako Bloom, Stella a Aisha. Díky hudbě, do které je obvykle celá pohroužená se může zdát jakoby stála stranou skupiny. Je to dáno především tím, že bývá její nálada ovlivňována hudbou, kterou právě poslouchá. Díky své vnímavosti ale vždy pozná, když některou její vílí kamarádku něco trápí a ty se jí mohou bez obav svěřovat se svými starostmi, protože u Musy jsou vždy v bezpečí. Musa je velmi chytrá a chce dosáhnout úspěchu v oblasti hudby, aby dostála rodinné tradici. Díky své náladovosti to vypadá, že Musa žije tak trochu ve svém vlastním světě.

 

Tecna

Tecna je Víla technologie. Je přísně logická a svou energii čerpá z technologických a energetických zdrojů. Tecna je velice chytrá a exceluje ve vědeckých předmětech, z celého Winx Club je nejvzdělanější.

Tecna pochází z planety Zenit, která je technologických královstvím, nejvyspělejším z celé Magické říše. Na Zenitu se lidé obklopují technologickými vynálezy, které jim usnadňují život. Neustále vynalézají nové věci, takže pokrok je u nich na prvním místě. Věda je pro obyvatele Zenitu to nejdůležitější. Tecna umí díky svému vědeckému myšlení sestrojovat vynálezy, které často celý Winx Club dostávají z problémů. Tecna je velmi cílevědomá dbá na své vzdělání, je si totiž vědoma nesmírné zátěže očekávání, která jsou na ni kladena. Vzhledem k tomu, že Tecna upřednostňuje logiku, může pro ni někdy být obtížnější vyjadřovat pocity, ale své vílí kamarádky má nesmírně ráda. Tecna je také velmi puntičkářská a dochvilná a potrpí si na upravený vzhled, který se ale liší od zdobného stylu ostatních dívek. Tecna se obléká jednodušeji a strozeji.

 

 

Aisha/Layla

Poslední ze skupiny Winx Club je víla Aisha, v některých zemích, kde seriál Winx Club běží, se jí říká Layla. Aisha se přidá ke skupině Winx Club na konci druhé řady seriálu jako šestá členka Winx Club. Aisha je Víla vln. Dokáže ovládat vodu a magickou tekutinu, které se říká Morphix. Aisha je velmi nadaná tanečnice a je nesmírně sportovně založená. Její chůze je pokaždé velice ladná.

Aisha pochází z planety Andros, kde je dcerou místních vládců, tedy princeznou tak jako Bloom a Stella. Její domovská planeta byla téměř zničena vodou, která omývá kontinenty. V této vodě žijí mořské panny, kouzelné strážkyně vod, které jsou také věrnými spojenci Aishiných rodičů. Rodina Aishy je řízena velice přísnými pravidly, které Aisha nemá příliš v lásce, je proto často vzpurná a odporuje. Cení si své svobody a je paličatá. Ačkoli Aisha chápe své rodinné povinnosti a pravidla jejích rodičů, přesto si vede svou.

Aisha zbožňuje sporty a pohyb. Ráda plave, tančí, provozuje gymnastiku. Je nesmírně statečná a díky své fyzické kondici se v boji vždy řadí do první linie. Nedá dopustit na bezpráví a vždy brání slabší.

Komentáře nejsou povoleny.